Telegram Kripto Para Grupları (2021 + En İyi Topluluklar)

 Telegram'da aktif olan bir dizi kripto para grupları ve bitcoin, altcoin ile ilgili kanal var. En popüler ve ilginç olduğunu düşündüğümüz ilk 10 telegram kripto para grupları nı sizin için derledik.Kripto Ticaret Sinyali nedir?

Bir alım satım sinyali hizmeti, karı en üst düzeye çıkarmak için kripto satın alma, satma ve ticaret yapma konusunda tavsiyelerde bulunan bir grup uzman tüccar ve analist tarafından araştırılır. En iyi kripto sinyalleri yaygındır çünkü takipçileri, işin çoğunu kendileri için yaptıklarına inanırlar. Bununla birlikte, kripto tüccarı hesaplarını yönetmeli ve alım satım başlattıktan sonra tetikte kalmalıdır. Bir sinyal grubunu kontrol edebilir ve ona bağlanabilirken, sosyal ticaretin nasıl çalıştığını da bilmelisiniz - bir dereceye kadar. Ayrıca, alım satımlarınızın etkin bir şekilde yönetildiğinden emin olmalı ve uygun risk yönetimi uygulamalarını yürütmelisiniz. Çoğu kripto ticaret grubu, üyelerinden aylık erişim ücreti alır. Bu nedenle, ödeme yapmadan önce durum tespiti yapmanız gerekir.

Sinyaller Tüccarlar İçin Neden Harika?

Sinyallerin en önemli yararı, üyelerine değerli alım satım verileri sağlamalarıdır. Sağladıkları içgörüler ile varlıklarınızı etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Sinyallerle, karınızı en üst düzeye çıkarmak için kayıpları nasıl durduracağınızı, hedefleri nasıl belirleyeceğinizi ve bir ticaretten çıkmak ve bir ticarete girmek için uygun noktaları öğrenirsiniz. İnternette veya sosyal medyada analizler yoluyla elde edebileceğinizden daha derinlemesine bilgi sağlarlar.

Telegram Neden Kripto Ticaret Sinyalleri için Tercih Edilen Platformdur?

Telegram'ın kripto ticareti cenneti olarak tercihi, öncelikle ticaret platformundaki kripto para birimi ticaret topluluğunun yoğunluğundan kaynaklanmaktadır. Mesajları geniş bir izleyici kitlesine yayınlamak için en iyi araçtır. Telegram, diğer mesajlaşma uygulamalarından daha fazla gizliliğe odaklanmıştır. Ayrıca ticaret platformunda daha fazla mesajlaşma botu kullanabilirsiniz - WhatsApp'ta elde edebileceğinizden daha iyidir. Yatırımcılar, yayınlar oluşturmak ve bunları grup üyeleriyle paylaşmak için RSS ve otomatik botlardan yararlanabilir. Telegram Kripto para grupları bu yüzden diğer platformlara göre daha çok tercih ediliyor.

Telegram Kripto Sinyal Grupları

Genellikle, en doğru kripto sinyal hizmeti, kanallarına katılmanıza izin vermeden önce bir ücret alır. Elbette, uzmanlıkları ve sağladıkları bilginin önemi göz önüne alındığında, bundan kar elde etmeye çalışacakları biraz anlaşılabilir. Ancak, bazı sinyal telgraf grupları ücretsiz girişe izin verir. Ücretsiz seçenekler iyidir. Cazipler çünkü para biriktirmenize izin veriyorlar, ancak ücretli bir sinyal sağlayıcısının sağladığı doğruluk düzeyine ulaşamayabilirsiniz. Bazı kanal operatörlerinin aldatıcı bir bağlantı kurduğunu unutmayın. Bazıları danışmanlık hizmetleri için ödeme yaparken, diğerleri başka yerlerde yayınlanan sinyalleri çalmak için çevrimiçi oluyor. Gerçek sağlayıcılar, kaliteli bilgiler sunar ve diğer popüler kanallarda reklam vererek maliyetlerini karşılar.

Kripto Paralar ile Kazanç Elde Etme Potansiyeli

Potansiyel kârınız, nasıl ticaret yaptığınıza, sermaye dağıtım stratejinize ve ne kadar yatırdığınıza bağlıdır. Sağlayıcılar, kripto para birimi piyasa dinamikleri hakkında fazla bir şey bilmeyen acemi bir yatırımcı için harikadır ve sizin için mükemmel bir yol sağlarlar. ipleri öğrenin. Sinyaller, neyi satın alacağınızı, nasıl yatırım yapacağınızı ve nasıl kâr edeceğinizi bilmenize yardımcı olacaktır. Kazancınıza gelince, ancak bir tahminde bulunmak kolay değil. Bütünsel olarak, kripto alanındaki sinyal grubu - hem kısa hem de uzun vadeli - önemli ölçüde farklılık gösterdikleri için her zaman sorgulanabilir. Her şeye rağmen, para kazanmak için ihtiyaç duyacağınız önemli bir şey doğru bilgidir - sinyal operatörlerinin sunduğu bir şey.


1. Doğrulanmış Kripto Tüccarları [Önerilir]

Telegram Kripto Para kanalları arayan bir kişi için takip etmesi gerekenler listesinin başını bu kanal çekiyor ayrıntıları uzun uzun sizinle paylaşacağız. Doğrulanmış Kripto Tüccarları 2017'de başlatılan en eski kripto alım satım sinyal sağlayıcılarından biridir. Bu kripto sinyal sağlayıcısı, Hollanda'daki yasal çerçeveye kayıtlıdır ve bunu yapan tek sağlayıcıdır. Hollanda, Hindistan, ABD ve Polonya'dan deneyimli ve yetenekli tüccarlardan oluşan bir ekibe sahipler.

Doğrulanmış Kripto İşlemlerinin Temel Özellikleri:
 • Doğrulanmış Kripto Tüccarları , en çok, uzun vadeli istikrar için portföy oluşturmayı hedefleyen 30 yıllık ticaret deneyimine sahip deneyimli tüccar Eric tarafından sağlanan Platin kulüp videolarıyla tanınır. Bu videoların, risk yönetimi kılavuzları ve teknik Analiz dersleri yardımıyla kullanıcıların alım satım becerilerini geliştirdiğini iddia ediyorlar.
 • Hepsi ücretsiz olan bir kanalı ve ayrıca farklı özelliklere sahip bir VIP servisi var.
 • Scalp (kısa vadeli işlemler için) ve salıncak (kısa ve orta vadeli işlemler için) ticareti için özel VIP kanallarına sahiptirler. VIP planları, çeşitli eğitim tartışmaları ve ticaret fikirleri için Platin kulüp videoları ve platin kulüp sohbet grubunu da içerir.
 • Doğrulanmış Crypto Traders'ın VIP kanalı, hem spot hem de marj veya kaldıraçlı işlemler için sinyaller sağlar. Spot ticaretlerinin doğruluğu% 90'dan fazladır. Ayrıca, marj veya kaldıraçlı işlemler için% 80'den fazla doğruluğa sahip olduklarını iddia ediyorlar.
 • VIP'lerinde günde ortalama 3 işlem sinyali ve ayrıca Platin kulüp videolarında verilen işlemlerde sağlarlar.
 • Doğrulanmış Kripto Yatırımcıları, öncelikle Binance, Binance Vadeli İşlemler, Kucoin, Bybit, Bitmex sinyallerine odaklanır ve ayrıca Platinum Club Videolarında Altın, Gümüş, forex ve borsa analizlerini de kapsar.
 • Doğrulanmış Kripto Tüccarları, sağladıkları şey için oldukça uygun ve az değer biçilmiş ücretlerle birlikte gelir. Aylık plan, aylık 99 dolarlık bir maliyetle gelir. Alternatif olarak, sırasıyla 270 $, 540 $ ve 999 $ 'dan üç aylık, iki yıllık veya yıllık abonelik planlarını seçme seçenekleriniz de vardır.
 • Doğrulanmış Crypto Traders, kullanıcıların API anahtarlarını bota bağlayarak borsalarının hesabına Otomatik olarak ticaret yapmalarına olanak tanıyan otomatik ticaret botunu destekler.
 • Kullanıcılarına iyi bir destek hizmeti veriyorlar ve ayrıca sinyallerin sonuçlarını yayınladıkları ayrı bir kanala sahipler.

2. Evrensel Kripto Sinyalleri

Universal Crypto Signal'a ait , başka bir üst düzey Telegram kripto grubu dur. Hizmet, 2018'de kurulduğu için hala oldukça genç. Müşterilerine her ay düzenli ticaret sinyalleri sağlayan Hindistan'dan bir teknik analist ekibinden oluşuyor.

Evrensel Kripto Sinyallerinin Temel Özellikleri:
 • Hizmet, en popüler üç borsa olan Binance sinyallerini, Bittrex sinyallerini ve BitMEX sinyallerini kapsar. Ayrıca günlük Bitcoin fiyat güncellemeleri ve genel piyasa güncellemeleri sağlarlar.
 • Bu platformda sağlanan sinyaller genellikle kısa ve uzun vadelidir, ancak bu adamlara yönelik önemli bir uyarı, piyasa durumuna bağlı olarak altcoinlerde zararı durdurma eğiliminde olmalarıdır.
 • Telegram Kripto Para Gruplarından biri olan Universal Crypto Signals kullanıcılarına iki tür plan sunar - tam otomatik ve yarı otomatik. Yarı otomatik plan için aylık, üç aylık, 6 aylık ve yıllık abonelik oranları sırasıyla 66 $, 171 $, 306 $ ve 540 $ 'dır.
 • Bununla birlikte, tam otomatik planlarda, yalnızca sırasıyla 91 ABD Doları ve 874 ABD Doları tutarında aylık ve yıllık abonelik planları alırsınız.
 • Hizmetin ayrıca ayrı olarak çalıştırılan bir müşteri destek bölümü de vardır. Ayrıca, yeni müşterilerin sorularını iletebilecekleri isteğe bağlı desteğe de izin verirler.

3. Fat Pig Sinyalleri

Fat Pig Signals , Bitcoin ticaret sinyalleri ve diğer büyük kripto para birimleri sunan daha popüler Telegram gruplarından biridir. Deneyimli tüccarlar tarafından yönetilen bazı kullanıcılar, bunu bir kripto ticareti ve sinyalleri uzmanı olarak bile düşünebilir. Telegram bitcoin analiz kanalı olarak listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.

Fat Pig Sinyalleri Temel Özellikler:
 • Çoğu sinyal sağlayıcıda olduğu gibi, Fat Pig'in tümü ücretsiz olan bir Telegram grubu vardır ve bir tanesi VIP kullanıcılar için ayrılmıştır. İkincisine katılmak için ödeme yapmanız gerekiyor. Basın zamanı itibariyle, ücretsiz kanalın 25.000'den fazla abonesi olan bir kullanıcı tabanı varken, VIP kanalının yaklaşık 8.000 kullanıcısı vardır. Ücretsiz kanalın size yalnızca önemli piyasa haberlerini ve güncellemelerin yanı sıra VIP kanalından seçilmiş birkaç sinyal sağladığını unutmayın.
 • VIP kanalı daha kişiselleştirilmiş hizmet sunar ve her sinyal birkaç teknik gösterge ile kapsamlı bir şekilde analiz edilir. Bu, hangi pozisyonun ne zaman işgal edileceğine dair detaylı, kişiselleştirilmiş analizler arayan herkes için daha iyi bir seçimdir.
 • Fat Pig Signals, tüm sinyallerinde% 75'in üzerinde doğruluk sağlayan yerleşik bir geçmiş performansa sahiptir. Kanal, risk yönetimi içeren Binance sinyalleri ve marj ticareti için Bitmex / ByBit sinyalleri sunar.
 • Fat Pig Sinyalleri kısa, orta ve uzun vadeli sinyaller sunar. Aynı zamanda orta ve uzun vadeli hedefleriniz için portföy yönetimi sunar.
 • Kanal, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için büyük bir bonus olan 24 × 7 müşteri desteği ile dünya çapında aktif olmaya devam ediyor.
 • Fat Pig'in benzersiz bir özelliği, ne kadar teknik olursa olsun, kanallardaki konuşmaların genellikle sıkıcı veya monoton olmamasıdır. Yöneticiler ve analistler, karanlık ve ilgi çekici mizah anlayışları ile kullanıcı tabanıyla yakın bir ilişki kurdular.
 • Otomatik ticaret desteklenir, yani kanalın yerel botları API anahtarlarınız kullanılarak kolayca yapılandırılabilir.

4. Rocket Cüzdan

 • Telegram'da en hızlı büyüyen kripto alım satım kanallarından biri olan Rocket Wallet, sürekli olarak iyi kalitede sinyaller sağlama konusunda sağlıklı bir geçmişe sahip. İki deneyimli tüccar, aralarında kripto ticaretinde on yıldan fazla deneyime sahip olduğunu iddia eden Fransa'dan yönetiyor.
 • Rocket Wallet Kanalı üç dilde mevcuttur: İngilizce, Fransızca ve İspanyolca.
 • Hepsi ücretsiz olan bir kanaldır, ancak birkaç ek avantaja sahip bir VIP grubu da vardır. VIP grubu, "ortalama üç günlük işlemle% 70'den fazla doğruluk" iddia ediyor. Kanal, şu anda 20.500'den fazla abonesine öncelikle kısa ve orta vadeli sinyaller sunmaktadır.
 • Hem spot hem de marjlı işlemler için sinyaller mevcuttur. Marjin ticareti sinyalleri, orta ila yüksek kaldıraçları tercih eden tüccarlar arasında özellikle popüler görünüyor.
 • Ortalama olarak, kanal, gönderi başına 2.000'den fazla görüntülemenin sağlıklı bir katılım oranıyla günde dört işlem sinyali sunar.
 • VIP grubuna girmek için bir abonelik ücreti ödemelisiniz. Basın zamanında aylık abonelik ücreti ayda 90 dolardır. Alternatif olarak, sırasıyla 220 $, 390 $ ve 700 $ 'lık üç aylık, iki yıllık veya yıllık abonelik paketini de seçebilirsiniz. Yaşam boyu erişim için 1.300 $ 'lık ayrı bir plan var.
 • Rocket Wallet Signals, otomatik ticareti destekler. Bu özellik, kullanıcıların API anahtarlarını birbirine bağlayarak platformun otomatik ticaret botunu yapılandırmasına olanak tanır.

Sonuç

Telegram Kripto Para grupları ile alım satım sinyalleri, deneyimli tüccarlardan bir şeyler öğrenmenin mükemmel bir yoludur. Piyasayı istikrarlı bir şekilde yönlendirmek isteyen tüccarlar için bu grupların her biri oldukça uygundur. Ayrıca daha fazla Telegram Bitcoin Grupları içeriği için diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz.

Etiketler: telegram kripto para grupları, telegram kripto para kanalları, telegram kripto para grupları 2021, telegram kripto para botu, telegram kripto para pump grupları

Yorumlar

Daha yeni Daha eski